Touchscreen Computer

Etkinlik - Eğitim - Atölye

Eğitim Planları - Atölyeler ve  Etkinlikler

 

Atölyeler ve Eğitimler

Özel olarak hazırlanan eğitim ve atölye programlarıyla hayatınıza yenilik katın. Yeni hobi veya pasif gelir kaynakları geliştirin.

Atölyeler uzun soluklu olarak düzenli şekilde haftalık olarak yapılmaktadır. İçeriğe göre 6 ile 9 hafta arası planlanmaktadır.

Eğitimler ise planlanan şekilde bir kaç gün içerisinde tamamlanmaktadır.

 

Sosyal Bilimler İçin SPSS Eğitimi (Bireysel, Grup ve Online Eğitimler)

Sıfırdan başlayanlar için özel hazırlanan müfredat ile SPSS öğrenmek garanti olacak. Ayırca katılanlar için online eğitimde bu kapsamda yer almaktadır.

Akademik Yazım Teknikleri Eğitimi/Atölyesi

Atölyede; hazırlanan özel müfredat ile birlikte etkileşimli olarak makale yazımı yapılarak hakemli dergide yayınlama deneyimi için katılabilirsiniz.
Eğitim programında; hızlandırılmış olarak sürece hakim olabilirsiniz.

Saha Araştırma ve Anket Formu Hazırlama Atölyesi

Sosyal bilimlerde araştırma yöntemlerine giriş yapılarak anket formu - ölçek oluşturma süreçlerini içeren ve örnek çalışmalarla desteklenecek olan atölyedir.

Dijital Yazarlık - Blog Yazarlığı

Teknik ve pratik bilgi ve uygulamalarla profesyonel olarak dijital yazarlığa başlamış olacaksınız. Atölyeye katılan herkesin kendi adına açabileceği blog platformu desteklenecektir.

Girişimcilik Atölyesi

Girişimciliğin kavramsal yolculuğundan iş fikri üretimine ve iş modeli geliştirmesine kadar olan süreçler bu atölye kapsamında yer almaktadır.

Dijital Pazarlama Eğitimi

"Dijital çağa dijital bir bakış." değişen pazarlama yöntemleri hakkında bilgiler yer alırken teknik ve pratik olarak dijital pazarlama araçları hakkında strateji geliştirmenizi sağlayacak uygulamalar bu eğitimde yer almaktadır. Dijital pazarlama ile işlerini büyütmek isteyen herkes bu eğitime katılmalıdır.

Profesyonel Sunum Teknikleri Semineri

Lansmanlarda bu iş nasıl yapılıyor? Profesyoneller buna nasıl hazırlanıyor? İzleyici ve dinleyicilerin dikkati nasıl sunuma çekilir? gibi soruların bilimsel ve uygulamalı örnekler içeren cevapları bu seminerde olacak.

Podcast Yayıncılığı Semineri

Belirli bir kesim tarafından dinlenen ve spesifik konularda hazırlanan podcast yayınları için teknik ve pratik bilgilerin yer alacağı bir eğitimdir. Bu eğitimle birlikte Apple Podcast, Spotify gibi platformlarda yayıncı olabilirsiniz.